Повний комплекс послуг генерального підряду

 1. Генеральний підряд

  Організація всіх процесів, комплектування робочих бригад, вибір матеріалів, отримання документації - усе це - час і клопоти. Аби створення вашого будинку приносило вам лише радість і задоволення, беремо на себе увесь цей клопіт та здаємо роботи "під ключ".

 2. Будівництво

  Часто про нездалих халтурних працівників можна почути таке "Стук-грюк, аби з рук". Ми спростовуємо цей міф, завдяки головному інструменту - абсолютній якості виконуваних робіт. Цінуємо свою репутацію, яку створювали впродовж 10-ти років.

 3. Проектування

  Без якісного проекту геть неможлива якісна реалізація - у цьому ми цілком переконані. Саме тому співпрацюємо з перевіреними часом, досвідченими та обов'язково сертифікованими архітекторами і проектантами.

 4. Дизайн

  Житловий простір має бути не тільки естетично приємним, але і зручним. Але як при цьому не загубитися серед розмаїття стилів і напрямків інтер'єрного дизайну? Допоможемо знайти дизайнера інтер’єру саме на ваш смак.

 5. Будівельна інспекція

  Ви купили "коробку", чи хочете зробити перепланування, або просто маєте питання щодо поточного процесу будівництва. Можна просто зробити будівельну інспекцію і переконатися, що ви на вірному шляху.

Ми знаємо, як будувати, скільки це коштує і наскільки важливою є висока якість роботи.
Пробувати нове, вигадувати і втілювати амбітні проекти - давайте робити це разом!